Cena2950 PLN

PISTOLET GLOCK 19X Coyote

Glock 19X to cywilna wersja modelu G19 HMS, opracowanego jako następca M9 - pistoletu amerykańskich sił zbrojnych. Konstrukcja G19X jest hybrydą pełnowymiarowego szkieletu G17 oraz zamka modelu G19. Zamek pistoletu pokryto powłoką w technologii nPVDT, która jest odporna na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lufa Marksman Barrel (GMB) o poligonalnym przewodzie ma poprawioną koronę, co korzystnie wpływa na celność pistoletu. W pistolecie zastosowano także dwustronny zatrzask zamka, ułatwiający obsługę osobom prawo i leworęcznym. Przycisk zwolnienia magazynka ma zaokrąglony kształt i może być przekładany na prawą stronę. Glock 19X w standardzie posiada trytowe przyrządy celownicze umożliwiające strzelanie w nocy lub przy szczątkowym świetle. Zarówno pistolet jak i magazynki są są w kolorze coyote. Na zakończeniu rękojeści znajduje się zaczep na smycz taktyczną.

Kaliber
9 mm luger
Poj. magazynka
17 (2 szt. w komplecie)
Mechanizm spustowy
Safe Action
Szkielet
polimer
Okładziny
zintegrowane - polimer (4 wymienne nakładki chwytu)
Szczerbinka
stała ( trytowe przyrządy celownicze)
Dł. całkowita [mm]
189
Dł. lufy [mm]
102
Wysokość [mm]
139
Szerokość [mm]
30
Waga [g]
704
Zabezpieczenie
Safe Action
Producent
Glock
Kraj produkcji
Austria

Zakup tego produktu możliwy jest tylko osobiście po przedstawieniu zaświadczenia uprawniającego do zakupu broni oraz dowodu osobistego.

Zapytaj o dostępność +48 604 803 697

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.