Cena3800 PLN

SZTUCER CZ 557 Varmint kal. 308 Win

CZ 557 Varmint .308 to karabin do precyzyjnego strzelania wyposażony w ergonomiczną osadę z orzecha włoskiego, pływającą grubościenną lufę 650 mm oraz komorę nabojową ze zintegrowaną szyną montażową Picatinny.
W karabinku CZ 557 Varmint zastosowywano masywną osadę z selekcjonowanego drewna orzechowego o matowym wykończeniu. Ergonomiczny chwyt pistoletowy oraz przednia część łoża są radełkowane, poprawiając w ten sposób chwyt, oraz walory estetyczna.
Kolba zakończona grubą gumową stopką ma wysoką bakę policzkową, która umożliwia stosowanie optyki o dużym obiektywie.
W karabinku zastosowano pływającą grubościenną lufę o długości aż 650 mm. Skok gwintu 1:10 pozwala na strzelanie ciężką amunicją. Masywna budowa i wysoka jakość stali gwarantują doskonałą powtarzalność, precyzję oraz żywotność lufy. W zależności od stosowanej amunicji na 300 m możliwe jest osiągnięcie skupienia nawet o średnicy 10 cm (testowane na amunicji Geco Target SP 170 gr).
W karabinkach z rodziny CZ 557 zastosowano nowy mechanizm spustowy, z możliwością regulacji ciężaru spustu oraz ruchu jałowego. Karabinek posiada wizualny wskaźnik napiętej iglicy, który ułatwia szybkie sprawdzenie stanu broni. Myśliwi docenią krótki i płynny ruch dźwigni przeładowania, wpływający na szybkość przeładowania broni. Zmodyfikowany wyrzutnik zapewnia płynne i bezawaryjne działanie.
Wszystkie metalowe części CZ 557 posiadają niezwykle trwałe wykończenie antykorozyjne.
Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 10 nabojów. Zwalniacz magazynka został wygodnie usytuowany w obrębie kabłąka. Karabin nie posiada przyrządów celowniczych, użytkownik może jednak zamontować wybraną optykę na szynie Picatinny.
Standardowe bączki pozwalają na mocowanie pasa lub dwójnogu.

Kaliber
308 Win
Poj. magazynka
10
Osada
orzech
Przyrządy celownicze
brak
Dł. całkowita [mm]
1170
Dł. lufy [mm]
650
Bezpiecznik
nastawny
Waga [g]
5000
Producent
Ceska Zbrojovka a.s.
Kraj produkcji
Czechy

Zakup tego produktu możliwy jest tylko osobiście po przedstawieniu zaświadczenia uprawniającego do zakupu broni oraz dowodu osobistego.

Zapytaj o dostępność +48 604 803 697

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.