Cena1550 PLN

KARABINEK CZ 455 Varmint Synthetic 22LR

CZ 455 Varmint Synthetic .22LR to nowoczesny karabinek bocznego zapłonu, z ergonomicznym polimerowym łożem soft-touch oraz lufą o długości 525 mm zakończoną kompensatorem.
Ergonomiczne łoże karabinka wykonano z wytrzymałego polimeru, dzięki czemu broń waży zaledwie 2800 g i może być wygodnie użytkowana przez młodszych strzelców. Dzięki wykończeniu soft-touch powierzchnia karabinka jest miękka i pewnie leży w rękach, bez względu na pogodę.
Symetryczna kolba zakończona jest gumową stopką umożliwiającą stabilne oparcie karabinka na ramieniu.
CZ 455 Varmint Synthetic 22LR ma kutą na zimno grubościenną lufę o długości 525 mm. Na zakończeniu lufy zastosowano wydajny kompensator,  który poprawia celność i powtarzalność strzałów oraz zmniejsza odczuwanie odrzutu do zera.
Karabinek nie posiada mechanicznych przyrządów celowniczych, do strzelania niezbędny jest celownik optyczny, który można zamontować na szynie 11/22 mm.
Mechanizm spustowy ma prostą i funkcjonalną regulację, pozwalającą strzelcowi dostosować ciężar języka spustowego. Rozkładanie CZ 455 do czyszczenia jest niezwykle proste, w tym celu wystarczy wykręcić jedynie dwie dolne śruby.
Karabinek jest zasilany z wypinanego metalowego magazynka o pojemności 5 nabojów. CZ 455 Varmint Synthetic 22LR to bardzo celny karabinek, który może z powodzeniem konkurować z profesjonalnymi karabinkami sportowymi.

Kaliber
.22 LR
Poj. magazynka
5
Osada
synthetic
Przyrządy celownicze
brak
Dł. całkowita [mm]
980
Dł. lufy [mm]
525
Bezpiecznik
nastawny
Waga [g]
2800
Producent
Ceska Zbrojovka a.s.
Kraj produkcji
Czechy

Zakup tego produktu możliwy jest tylko osobiście po przedstawieniu zaświadczenia uprawniającego do zakupu broni oraz dowodu osobistego.

Zapytaj o dostępność +48 604 803 697

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.